Oldalunkon söröket forgalmazunk.

Elmúltál már 18 éves?

Miért mi?

Kisüzemi mérték: vásárlóinknak fontos szempont, hogy a söröknél legyen plusz hozzáadott érték, és azok ne egy hatalmas gyártósor egy-egy darabjai legyenek.

Tradíciók és újítások: sok vevőnknek számít az, hogy amellett, hogy folyamatosan új söröket készítsünk, azokat a mai napig hagyományos eljárással és kellő odafigyeléssel főzzük.

Frissesség és íz: söreinknél kis raktárkészlettel és viszonylag rövid szavatossági idővel dolgozunk, így garantálva, hogy Hozzád eljutva frissek és finomak maradjanak.

Kedvezményes csomagok

Válassz csomagajánlataink közül (6, 12 vagy 24-es) és spórolj meg vele akár több üveg árával. Az infókért látogasd meg webáruházunkat!

Élet,(s)öröm,Félegyháza!

Rendeld házhoz kézműves Félegyházi söreinket, és velük együtt a nyári fesztiválok hangulatát! Most ráadásul kedvezményekkel kínáljuk palackos söreinket. A kedvezményekért látogasd meg webáruházunkat és élj a lehetőséggel!

(Az akció visszavonásig érvényes!)

KÖVESD AZ ÍZT

Rendelj otthonodba pár palackot, vagy akár több dobozzal online, vagy válassz egyet budapesti és más vidéki partnereink közül.

.

Telefon: +3670/850-8139      Email: info@felegyhazisor.hu