Oldalunkon söröket forgalmazunk.

Elmúltál már 18 éves?

ÁGYÚ Kézműves Sörgaléria

Régi álmunk megvalósulása, brand sörözőnk Félegyházán. Gasztronómia, képzőművészet, fenntarthatóság és kreativitás stílusos egyvelege. Saját csapolt söreink mellett megtalálhatóak más magyar kisüzemi főzdék sörei, valamint ínyenc hamburgerekkel várjuk azokat, akik az italok mellé enni is szeretnének valamit.

Kiskunfélegyháza

6100, Kiskunfélegyháza, Kossuth utca 34..

Foltos Farkas Söröző

"A Sörfőzdék Sörözője"

Misi és Eszter nagy álmának megvalósulása, Kecskemét legnagyobb választékú sörözője. 6 féle kisüzemi csapolt és 108 féle üveges sörválasztékuk között a mi söreinket is magtaláljátok.

Kecskemét

Csányi János krt. 4.

Wunder Sörművek

Egy régi szereplő a hazai kisüzemi fronton, egyedi belsővel, széles sörkínálattal, (köztük csapon rendszerint a Mangós Búza, Málnás Gose, Coconut Stout és Extra Coffee Stout söreinkkel), valamint széles whisky/whiskey szortimenttel.

1066, Budapest, Zichy Jenő utca 41.

Beerselection

Budapest és talán az ország legnagyobb magyar kézműves sörkínálatával, köztük természetesen a mi egész szortimentünkkel várnak, igazán szakmai és kedves kiszolgálással.

1085, Budapest, József krt. 22-24

További helyek, ahol az állandó kínálat részeként, vagy időszakosan fellelheted söreinket:

Legfelsőbb Beeróság, Budapest

- Ganz Söröző, Budapest