Oldalunkon söröket forgalmazunk.

Elmúltál már 18 éves?

Kedves Sörfogyasztó!

Miképpen is mutathatnánk be magunkat?!

A sörfőzéssel idestova 9 éve ismerkedtem meg, amikor is Zoli barátommal 2014 karácsonya előtti napon a garázsban lefőztük első sörünket. A család és a barátok szerint nem volt ihatatlan, (sőt!) :) , így ezen felbuzdulva folytattuk a sörfőzést, majd a hobbiból szenvedély lett. Ez idő tájt ismerkedtem meg Tóth Miklóssal, az akkor még Bäder Sörfőzde tulajdonosával, ahol 2017-től kezdtem el dolgozni sörfőzde vezetőként. Az utána következő időszakban rájöttem, hogy én ezt imádom csinálni és a lelkesedés és a  3 év tapasztalatának köszönhetően 2020 januárjától üzemeltetjük sörfőzdénket, immáron Félegyházi Sörműhely néven.

Söreinket Kiskunfélegyházán készítjük, tradícionális eljárással, mindemellett a kor követelményeinek megfelelő technológiai háttérrel és innovatív felfogással. Vidám frissesség, szolid elegencia és könnyed életöröm jellemzik őket, mely érzések reméljük Téged is megérintenek söreink elfogyasztása közben!

Egészségedre!

Üdvözlettel,